Haberler  
 
ZORLU'DAN PAKİSTAN'A İKİNCİ GÜNEŞ YATIRIMI.

PAKİSTAN'IN ilk rüzgar enerji santralinin yatınmcısı olan Zorlu Eneıji, geçtiğimiz haftalarda imzaladığı 100 MW'lık güneş eneıjisi yatırımına 200 MW'lık yeni bir proje daha ekliyor.

TANAP MÜKEMMEL BİR ÖRNEK.

Enerji Bakanı Albayrak,TANAP için 'Bölgesel işbirliğinin mükemmel bir örneği' dedi: 2018 ikinci yarısı itibarıyla boru hattını hazır hale getireceğiz.

ENERJİ MÜDÜRÜ.

Türkiye'de enerji sektöründeki gelişmeler hızlı. Yaşanan gelişmeler, elektriği ticari bir ürün haline getirdi Bu gelişimin tamamına erdirilmesi için herkesin elektriğini istediği tedarikçiden alabilmesinin sağlanması gerekiyor.

ALBAYRAK: TÜRKİYE YERLİ ENERJİ KAYNAKLARINA YÖNELECEK.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Türkiye'nin yerli enerji kaynaklarına yöneleceğini belirterek, Türkiye enerji için yılda 50 milyar dolar dışarı verirken daha az vermeye başlayacak. Bu, birilerini üzecek, sinirlendirecek ve farklı yolları denemeye itecek." dedi.

ELEKTRİK FİYATLARINDA HAFİF YÜKSELİŞ.

UĞUR AY ALTAYLI BORUSAN ENBW ENERJİ SATIŞ MÜDÜRÜ Geçtiğimiz hafta 157 TL/MWh olarak oluşan piyasa takas fiyat ortalaması bu hafta 161 TUMWh seviyesinde gerçekleşti, sistem marjinal fiyatları ise 164 TL/MWh olarak belirlendi.

MEHMET KAZANCI'NIN ACI GÜNÜ.

Kazancı Holdingin ortağı Mehmet Kazancı'nın oğlu Metin Kaan Kazancı, 7 yıldır sürdürdüğü yaşam mücadelesini kaybetti.

 
 
Sayac :147088 // Son Güncellenme : 2017-02-24

Toplam Online Ziyaretçi : 215
English