Haberler  
 
ELEKTRİKTE KAÇAK BEDELİ HUKUKSUZ

Elektrikte kaçak bedeli hukuksuz YARGITAY, elektrik dağıtım şirketlerinin vatandaşlara gönderdikleri faturalara "kayıp-kaçak bedeli ve sayaç okuma bedelini yansıtmasının" hukuka uygun olmadığına karar verdi.

YENİLENEBİLİR ELEKTRİĞİN CAZİBESİ ARTACAK

Yenilenebilir elektriğin cazibesi artacak ENERJİ GÜNDEMİ MEHMET KARA mehmet.karaıâistanbul.com ü fcH M Bundan yaklaşık iki yıl kadar önceydi. Türkiye'de yenilenebilir kaynaklara dayalı elektrik üretiminin belgelendirilmesi gerektiğini yazmıştık.

SANAYİCİ ELEKTRİĞE 23.4 KURUŞ ÖDEDİ

1 KWH FİYATI Sanayici elektriğe 23.4 kuruş ödedi TÜİK 2014'iin ilk 6 aylık dönemine ilişkin sanayi ve konutlar da tüketilen elektrik-doğalgaz fiyatlarını açıkladı.

YALÇIN DOĞAN

Hayatlar kesiliyor Yırca'da ELLERİNE demir kelepçe vurulmuş, başlarında nöbetçi, ağaç diplerine yatırılan köylüler prangalarından kurtulmaya çalışıyor, nafile, hayatlarını bağladıkları zeytin ağaçları gözlerinin önünde kesiliyor, hayatları kesiliyor.

RUSYA-UKRAYNA GAZ PAZARLIĞINDA FİNANSMAN ENGELİ

nf ^ RUSYA-UKRAYNA GAZ pazarlığında finansman engeli AVRUPA Birliği'nin (AB) arabuluculuğunda, doğalgaz fiyatındaki anlaşmazlığı çözmek için müzakere masasına oturan Rusya ve Ukrayna temel noktalarda uzlaşırken finansman engeline takıldı AB Komisyonumun enerjiden sonımlu üyesi Güniher Ötlinger, arabulucuk ettiği Rusya ve Ukrayna enerji bakanları Yuri Prodan ve Aleksandr Novak arasındaki müzakerelerde "kaydadeğer ilerleme" sağlandığını ve 29 Ekim'de yapılacak bir sonraki toplantıda anlaşma sağlanmasını beklediğini söyledi.

ELEKTRİK İÇİN'TEMİZ' KAĞIDI

m ENERJİ Elektrik için'temiz' "•"fen Elektriğe 'temiz1 kağıdı! Yenilenebilir kaynaklardan üretilen elektrik belgelendirilecek.

 
 
Sayac :73050 // Son Güncellenme : 2014-10-26

Toplam Online Ziyaretçi : -1
English