Haberler  
 
FİYATLAR GEVŞEME EĞİLİMİNDE

Fiyatlar gevşeme eğiliminde UĞURAYALTAYU BORUSAN ENBW ENERJİ SATIŞ MÜD. Ekim ayı ilk 28 gün için oluşan gün öncesi piyasa takas fiyatı ortalaması 155 TL/MWh, dengeleme güç piyasası sistem marjinal fiyatı ortalaması ise 163 TL/MWh olarak gerçekleşti. Geçtiğimiz hafta 164 TL/MWh oluşan piyasa takas fiyat ortalaması bu hafta 8 TL/MWh azalarak 156 TL/MWh, sistem marjinal fiyatları ise geçtiğimiz hafta oluşan ortalama değerinden 12 TL/ MWh düşerek 158 TL/MVVh'dan gerçekleşti.

MEHMET KARA

Elektrikte serbestleşememek ENERJİ GÜNDEMİ Kv MEHMET KARA mehmet.

ÇANAKKALE' YE BİR KÖMÜR SANTRALİ DAHA

NAREN ENERJİ NİN YATIRIMI Çanakkale'ye bir kömür santrali daha Halen üç kömür santralinin faal durumda bulunduğu Çanakkale'ye Naren Enerji Elektrik Üretim tarafından 1960 MW kapasiteli yeni bir kömür santrali kurulacak.

GÜNTAY ŞİMŞEK

İGDAŞ neden özelleşiyor yeni sahibi kim olabilir? Doğalgaz dağıtım ihalelerinin en gözdesinin özelleştirilmesine geldi sıra.

DÜNYANIN RÜZGÂRI İSTANBUL' DAN ESECEK

RÜZGAR ENERJİSİ KONFERANSI 5-6 KASIM DA Dünyanın rüzgârı İstanbul'dan esecek Türkiye Rüzgâr Enerjisi Birliği (TÜREB) tarafından düzenlenen Türkiye Rüzgâr Enerjisi Kongresi, TÜREK 2014, 5-6 Kasım 2014 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleşti- rüecek.

GAZ TELAŞI

Idlki'Alf ; Wm. 161™™ . ;.ıSHA u±mıiim9 ^ ^ 4.4 ' " ' âgüEZBimi S»*v 0.15 / r »"Şk \-d ^¦B/k ^İL- Rusya'nın Ukrayna ile yaşadığı doğalgaz anlaşmazlığı Türkiye'yi de etkisi altına almaya başladı.

 
 
Sayac :73379 // Son Güncellenme : 2014-10-31

Toplam Online Ziyaretçi : -1
English