Haberler  
 
ÖYK KEMERKÖY İLE YENİKÖY ONAY VERDİ

ÖYK Kemerköy ile Yerıiköy'e onay verdi ÖZELLEŞTİRME Yüksek Kurulu, Kemerköy ve Yeniköy Termik Santralleri, Yeniköy Linyitleri İşletmesi ile Kemerköy Liman Sahası'nın bir bütün halinde satışına ve işletme hakkının devrine onay verdi.

FİYATLAR YATAY SEYREDİYOR

ELEKTRİK PİYASASI Fiyatlar yatay seyrediyor UGURAYALTAYLI BORUSAN ENBW ENERJİ SATIŞ MÜD. Ağustosayı ilk26 gün için oluşan piyasa takas fiyatı ortalaması 178 TL/MWh, sistem marjinal fiyatı ortalaması ise 183 TL/MWh olarak belirlendi.

MEHMET KARA

Elektriği ucuza almak. ENERJİGÜNDEMİ MEHMETKARA mehmet.karaiSistanbul.com . Elektrik sektöründe liberalizasyon süreci devam ediyor.

BEREKET' İN 2015 HEDEFİ 2000 MW

Bereket'in 2015 hedefi 2000 MW Yatağan Termik Santrali'ni devralmaya hazırlanan Bereket Enerji Grubu, 2015 sonunda 2000 MVV'lik kurulu güce ulaşmayı hedefliyor.

ZAMMIN ZAMMIN HABERCİSİ Mİ? A

Zammın Zammın habercisi mi? Anadolu Ajansı Avrupa'da elektriği en ucuz kullanan ülkelerin başında Türkiye'nin geldiğini haberleştirdi ANADOLU Ajansı (AA) Avrupa'da elektriği en ucuz kullanan ülkelerin başında Türkiye'nin geldiğini haberleştirdi.

AVRUPA FONLARI ENERJİYE GELİYOR

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşlarının Türkiye'ye yönelik not uyarısı, küresel fonları etkilemiyor. Dünyanın en büyük fonları arasında yer alan Hollandalı APG ile İsviçreli Partners Group, Türkiye'ye yatırım kararını açıkladı

1 2 3 4 5 6 7
 
 
Sayac :69528 // Son Güncellenme : 2014-08-28

Toplam Online Ziyaretçi : -1
English