Haberler  
 
TURKİYEvÇİN İLİŞKİLERİNDE ENERJİ ODAK NOKTAMIZ'

'TURKİYE-ÇİN İLİŞKİLERİNDE ENERJİ ODAK NOKTAMIZ' AYDINLIK / İZMİR

DÜŞÜK PETROL VE GAZ FİYATLARINA ALDANMAYALIM

SABANCI YÖNETİM KURULU BAŞKANI GÜLER SABANCI: Düşük petrol ve gaz fiyatlarına aldanmayalım ABD'nin tanınmış üniversitesi MİT (Massachusetts Institute of Technology) "Enerji Girişimi Danışma Kurulu'nda" görev alan SabancıHolding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, düşük petrol ve gaz fiyatları yüzünden yenilenebilir enerji alanında yatırımların gerilediğine işaret etti.

KÖMÜRSÜZ YAŞAM HERKESİN HAKKI

Kömürsüz yaşam herkesin hakkı Çanakkale'de işletmedeki 3 termik santral ve inşaatı süren 2 termik santrale eklenecek yeni santrallere beraber toplam 16 santralin işletilmesi planlanıyor.

ENERJİ DEVLERİ YENİ PAZAR ARAYIŞINDA

Enerji devleri yeni pazar arayışında 'GAZDA ALTIN ÇAĞ' Enerji şirketleri hava kirliliğini dizginlemek I için ortaya konan küresel çabaların, motorine karşı LNG'yi daha ön plana çıkardığını düşünüyor, LNG'li motor, dizel araçlara oranla daha sessiz çalışırken çevreye verdiği zarar ise minimum seviyelerde.

GÜNTAY ŞİMŞEK

Elektrikte kayıp-kaçak niçin önlenemiyor? Türkiye elektrik piyasasının en sorunlu ve bir türlü çözülemeyen meselesi kayıp ve kaçaklar. Ülke istikrarını etkileyen, hatta bazı şehirlerde terörle birlikte kangrene dönüşen bu problemin, en kısa sürede ve mutlaka çözülmesi gerekiyor. Ama nasıl olacak?

DOĞALGAZDA İTHALAT DÜŞTÜ ÜRETİM ARTTI

Doğalgazda ithalat düştü üretim arttı

 
 
Sayac :116219 // Son Güncellenme : 2016-05-28

Toplam Online Ziyaretçi : 201
English