Haberler  
 
MİTHAT YURDAKUL

ABD VE RUSYA'NIN BİLEK GÜREŞİ ADAYA TAŞINDI Kıbrıs'a Avrupa'dan enerji yatırımı yağacs Rusya doğa/gazının Avrupa üzerindeki etkisini azaltmak isteyen ABD, israil doğalgazını Kıbrn üzerinden Avruoa'va ulastırmava calısıvor.

BU YAPILANA 'PEŞKEŞ' DERLER

Yatağan Termik Santralı'nın özelleştirmesi Bu yapılana 4peşkeş' derler MUSTAFA ÇAKIR ANKARA-Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), satışı onaylanan Yatağan Termik Santralı özelleştirmesindeki "zararı" rakamlarla ortaya koydu.

TÜRK GİRİŞİMCİLERİN GÜRCİSTAN'DA 1 MİLYAR DOLARLIK ENERJİ PORTFÖYÜ VAR

ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANİ YILDIZ: Türk girişimcilerin Gürcistan'da 1 milyar dolarlık enerji portföyü var Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Gürcistan'da şu anda enerji sektörüyle alakalı yatırım yapan özel sektör müteşebbislerimiz var.

DOĞALGAZ İTHALATINDA 9. SIRADAYIZ

Doğalgaz ithalatında 9. sıradayız Türkiye, geçen yıl 45,2 milyar metreküple en çok doğalgaz ithalat eden ülkeler arasında 9. sırada yer aldı.

TANAP'IN TEMELİ YARIN ATILIYOR

TANAP'ın temeli yarın atılıyor TRANS Anadolu Doğalgaz Boru Hattı Projesi'ne (TANAP) başlangıç noktasım oluşturan Güney Kafkaslar Gaz Koridoru'nun temeli, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'm katılacağı törenle yarm Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de atılacak.

FİYATLARDA HAFİF GEVŞEM

ELEKTRİK PİYASASI Fiyatlarda hafif gevşeme UĞURAYALTAYLI BORUSAN T.NBVV FNERJİ SATIŞ MÜD. Eylül ayı ilk 16 gün için oluşan piyasa takas fiyatı ortalaması 181 TL/MVVh, sistem marjinal fiyatı ortalaması ise 185 TL/MWh olarak belirlendi.

 
 
Sayac :70892 // Son Güncellenme : 2014-09-21

Toplam Online Ziyaretçi : -1
English