Haberler  
 
İSTANBUL' DA NÜKLEER RİSKİ

Atıkların Boğaz'dan nasıl geçeceği belirsiz istanbul'da nükleer riski istanbul Haber Servisi- Mersin Akkuyu'da kurulacak nükleer santralı için hazırlanan Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) raporunu değerlendiren Viyana Doğal Kaynaklar ve Yaşam Bilimleri Üniversitesi, rapordaki atıkların transferi ve kullanılmış atıkların depolanması ile ilgili eksikliklere dikkat çekti.

RÜZGAR ESTİKÇE ENERJİ KATLANDI

Rüzgar estikçe enerji katlandı Türkiye'deki rüzgar santrallarının kapasitesi ilk yarıda, katlanarak 466 megavata çıktı. TÜRKİYE, rüzgarı arkasına aldı...

KAÇAK ELEKTRİK GERCEĞİ

KAÇAK ELEKTRİK GERCEGi Güneydoğu'daki elektrik gerçeğinin ve düzenli kesintilerin izini sürdük lllklllBDinDÜ.

BEDELSİZ ELEKTRİK TEKLİFİ

ÖNERİ HDP'Lİ VEKİLLERDEN GELDİ Bedelsiz elektrik teklifi HDP Şırnak milletvekilleri Faysal Sarıyıldız ve Selma Irmak, yoksul vatandaşlara 250 kilovat bedelsiz elektrik verilmesi için yasa teklifi verdi.

DİDEM ERYAR ÜNLÜ

Yenilenebilir enerji yatırımcılarının bilmesi gereken 10 gerçek M. YAKIN PLAN DİDEM ERYAR ÜNLÜ didem.eryarffldunya.com Geçtiğimiz günlerde The Guardian gazetesinin internet sitesinde yer alan sürdürülebilirlik bölümünde, yenilenebilir enerji yatırımları ile ilgili online panel gerçekleştirildi.

DEĞİRMENLERLE SAVASI KAZANDI

Çeşme'nin sırtlarındaki Karadağ'a yapılacak rüzgâr eneıji santralları (RES), 80 yaşındaki Remziye Saatli nin hukuk mücadelesine takıldı.

1 2 3
 
 
Sayac :67962 // Son Güncellenme : 2014-07-24

Toplam Online Ziyaretçi : -1
English